Среда, 19.12.2018, 09:38
Главная Регистрация
Приветствую Вас, Гость
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск
Get Money - Основным отличием этого сайта от подобных проектов, является то, что он украинский. Текст частично исполнен на украинском языке. Валюта, соответственно - гривна. Обзор будет также на украинском языке.
get money in ua
Види заробітку:
Перегляд сайтів - За кожен перегляд сайту можна заробити приблизно 0,5-1,5 копійки.
Читання листів - Перед переглядом сайту треба буде прочитати текст, який хоче довести до Вас автор та відповісти на питання, відповідь на яке криється в тексті. Вартість - приблизно 1,5 копійки.
Автосерфінг - Перегляд сайтів в атоматичному режимі, без підтвердження як в звичайному перегляді сайтів. Звичайно ж ціна перегляду кожного посилання буде вкрай низька - нуль цілих, кілька десятих копійки.
Завдання - Виконання певних дій, які замовляє автор. Можна заробити як п'ять копійок, так і десятки гривень в залежності від складності завдання.
Бонуси - Два види бонусів, які можна забирати кожного дня. Перший - 2 копійки на рекламний баланс, другий - одна копійка на основний баланс.
Хмарний майнінг - Представлений як вид заробітку, але по суті це реклама стороннього проекту. 
Реклама:
Динамічні посилання - Ваш сайт переглядатимуть за гроші в розділі "Перегляд сайтів". Вартість 100 переглядів (мінімум) - 2,10 грн.
Статичні та псевдодинамічні посилання - Ваш сайт якщо переглянуть, то тільки за власним бажанням. Тому оплата здійснюється по дням. 1 день - 1 гривня. Статичні посилання розміщені в розділах "Перегляд сайтів" та "Читання листів", псевдодинамічні - тільки в "Перегляді сайтів".
Автосерфінг - Ваше посилання переглядатимуть в атоматичному режимі. 1000 переглядів - 4,50 грн.
Банерний серфінг - Розміщення банеру в розділі "Перегляд сатів", який переглядатимуть за гроші. За 100 преглядів (мінімум) - 2,40 грн.
Баннер - Розміщення банеру на сайті, який переглядатимуть безкоштовно. Вартість - 1,75 грн. в день.
Рухомий рядок - Текстові посилання, які розміщенні поверх усіх сторінок під блоком "Рекламний ланцюг" і показуються у випадковому порядку. Вартість показу - 1 гривня - 1 день.
Рекламний ланцюг - 5 посилань, які розміщені в верхній частині сайту і зміщуються вправо по мірі додавання нових посилань іншими користувачами. Вартість послуги - 1 гривня.
Контекстна реклама - Ви замовляете певну кількість переходів по Вашому посиланню. Тільки після досягнення цієї кількості посилання перестане показуватись в правій частині сайту. Вартість 10 переходів (мінінмум) - 1 гривня.
Листи - Розміщення Вашого посилання з текстом у розділі "Читання листів". Вартість за 100 переглядів - 2,25 грн.
Завдання - Викладаєте свої вимоги та те, що треба відправити для перевірки в тексті завдання і призначаєте винагороду.
Текстові оголошення - Те саме що й статичні посилання, тільки з великим текстом. Вартість - 1грн за 1 день.
Розсилка на email - Вашу рекламу побачать всі користувачі сайту у своїй поштовій скринці.
Посилання у фреймі - Текстові посилання, що розміщуються вверху сторінки серфінгу при перегляді сайту і показуються у випадковому порядку кожні 5 секунд.
Міні-посилання - Динамічні посилання, але з невеликим часом перегляду сайту. Вартість - 100 переглядів (мінімум) - 0,75 грн.
Автореферал - Активувавши цю послугу Ви отримуватиме вільних рефералів протягом тижня. Якщо інші користувачі теж активували цю послугу - вільні реферали будуть розділені порівну. 
Пакети реклами - 4 види пакетів реклами вартістю 50, 110, 220 и 440 грн. які включають 8 різних видів реклами.
 
Доска пошани: Аватар розміщується у правому блоці на всіх сторінках сайту. Розмістивши свій аватар на дошці пошани, Ви отримаєте чудову можливість заявити про себе, а так само залучити в свою команду вільних рефералів. Клікнувши по аватару користувачі потрапляють на Вашу стіну, де дізнаються про Вас більше і можливо приєднаються до Вас. Ваш аватар буде розміщений до тих пір поки його не змінить інший користувач, а значить він може провисіти як кілька хвилин, так і декілька днів. Зробивши високу ставку Вас не зможуть змінити поки не зроблять ставку, яка дорівнює або вище, але ставка кожні 5 хвилин знижується на одну одиницю, поки не досягне нуля.
Щоденний конкурс: Хто протягом доби набере більше Всіх в сумі ставок - той і Переможець ! У випадку однакового рахунку, перемагає той, хто зробив останню ставку (приз зараховується на рекламний рахунок). Час проведення конкурсу з 00.00 до 00:00 (Київський час). Грошовий приз: 10% від суми всіх ставок всіх учасників протягом доби! Зарахування призів проводиться з 00.00 до 00:00 (Київський час).
 
Рефералы: Трьохрівнева система. Відсотки нарахувань залежать від рейтингу, який в свою чергу залежить від активності на проекті.
Рейтинг get money
 
Платіжні системи: 
Поповнення рекламного рахунку - WebMoney, Payeer, основний баланс
Виведення зароблених коштів - WebMoney, Payeer, Приват 24, мобільний телефон.
 
Статистика:
Початок роботи проекту - 05.03.2017(після оновлення)
На 12.10.2018:
Активних користувачів - 7356
Усього виплачено - 49 548 грн.
Найдорожче завдання - 10 грн.
На 11.12.2018:
Активних користувачів - 9314
Усього виплачено - 76 114 грн.
Найдорожче завдання - 500 грн.
Реєстрація
 
 
 
 
 
 
 
Інші САР в розділі Заработок на кликах
На головну - Как заработать в интернете - 200+ сайтов для заработка